Prezentowane przeze mnie projekty są bazą dla elementów wystroju wnętrz, takich jak:
 - obrazy i plakaty,
 - firany, narzuty, obrusy,
 - szklane ściany działowe.

Projekty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu najnowszych technologii druku, często w połączeniu z tradycyjnym rękodziełem. Materiałami wykorzystywanymi przy realizacjach są tkaniny, szklo, pleksi, papier fotograficzny, ceramika i metal. Zwłaszcza tkaniny wymagają bardzo delikatnego i uważnego podejścia. Tiul, organza, szyfon charakteryzują się dużą transparentnością, dlatego ważny jest sposób ich wykończenia. Bardzo dbam o to aby każda z wykonanych przeze mnie prac była unikatowa, dlatego sposób wykończenia projektuję indywidualnie dla Państwa.

W celu konsultacji oraz złożenia zamówienia zapraszam do kontaktu mailowego na adres: pracownia@igaw.pl. W treści wiadomości proszę o umieszczenie:
  - nr katalogowego pracy - lewy, górny róg projektu,
  - interesujących Państwa wymiarów - każda praca ma podaną maksymalną wielkość, oczywiście możliwe jest
    wykonanie proporcjonalnie mniejszego produktu,
  - rodzaju materiału na który ma być naniesiony projekt.

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa wiadomość, przesłać kosztorys oraz termin realizacji projektu.

Oprócz prac prezentowanych w katalogu, możliwe są również indywidualne realizacje. Tego typu projekty powstają na bazie wykonanych przeze mnie sesji zdjęciowych - w studio fotograficznym, plenerze, bądź z dojazdem do innego miejsca - ustalonego z modelem. Zapraszam Państwa do zapoznania się z moim portfolio fotograficznym oraz aktualna ofertą wykonywanych sesji.

Prace można zobaczyć w mojej pracowni w Łodzi. Chętnych bardzo proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie drogą telefoniczną lub mailową.

Zapraszam.